O nas

Firma GK-Elektro jest jednym z wiodących wykonawców w branży elektroenergetycznej rynku wielkopolskiego. GK-Elektro to zorientowany na potrzeby każdego Klienta zespół specjalistów świadczący usługi w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

SPECJALIŚCI Z DOŚWIADCZENIEM

Największym atutem każdej firmy są zasoby ludzkie. Profesjonalizm naszego zespołu pozwala na obsługę Klienta na najwyższym poziomie, a efektywność i jakość działania są dla nas największym priorytetem. Od samego początku stawiamy czoła wymagającym zadaniom, od projektu do realizacji, dla coraz bardziej wymagających Klientów. Doskonale wiemy, dlaczego najważniejsza jest elastyczność, sprawność realizacji i pełna przewidywalność kosztów.

12
lat na rynku
64
specjalistów
200+
realizacji

OFERTA SPRECYZOWANA DLA KAŻDEGO

Biorąc pod uwagę powyższe, dla każdego Klienta jesteśmy w stanie przygotować ofertę o wysokiej jakości, a patrząc przez pryzmat naszego doświadczenia, jednocześnie bardzo dobrze optymalizujemy koszty pracy.

Niektórzy twierdzą, że w biznesie liczy się tylko zysk. Jest on oczywiście ważnym elementem, jednak oprócz niego liczy się zaufanie kontrahenta, jakość i kultura współpracy. Jeśli zatem poszukujecie Państwo sprawdzonego i rzetelnego partnera, zapraszamy do współpracy. Wspólnie zrealizujemy wszystkie zadania wyznaczone w ramach dostępnego budżetu oraz przygotowanych harmonogramów.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta doprowadzi do nawiązania przez nasze firmy długofalowej współpracy handlowej ku zadowoleniu obu stron szanujących swój czas oraz szukających najwyższej jakości usług za atrakcyjną cenę.

CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA

TRAFIAMY W OCZEKIWANIA

Rynek przesycony rozwiazaniami budżetowymi nie daje pewnosci i stabilności podczas realizacji inwestycji. Opieramy się od lat trendom, podejściu mainstreamowemu i cięciu kosztów. Podchodzimy do każdego projektu rozsądnie, stawiając przede wszystkim na jakość, niezawodność, przemyślane rozwiązania oparte na wiedzy, doświadczeniu i kwalifikacjach.

PODEJMIJ WSPÓŁPRACĘ

NASI KLIENCI

copyrights | 2019 GK ELEKTRO Realizacja: ADV Reklamiści