Inżynier budowy

GK-ELEKTRO sp. z o.o.
Firma GK-Elektro jest jednym z wiodących wykonawców w branży elektrycznej zorientowana na potrzeby każdego Klienta. GK-Elektro to zespół specjalistów świadczący usługi w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- 1 rok
  • Wiedza techniczna w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych
  • Praktyczna znajomość MS Office, AutoCad
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- mile widziane

Zadania:

  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz przedmiarów budowlanych
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji w zakresie instalacji elektrycznych
  • Aktywna współpraca z Kierownikiem prowadzącym Inwestycję
  • Przygotowanie instalacji elektrycznej do odbiorów
  • Zamawianie materiałów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizację ciekawych zadań w środowisku międzynarodowym dla prestiżowego klienta
  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole
  • Atrakcyjny pakiet medyczny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: praca@gkelektro.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GK-Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku 62-004, przy ul. Gdyńskiej 83, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GK-Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku 62-004, przy ul. Gdyńskiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.